Tasarım

Mehmet İstemi

IDGSA Endüstriyel Tasarım bölümünden yüksek lisans eğitimi alarak mezun olan Mehmet İstemi, aynı yıl Koç Holding AR-GE bünyesinde çalışmaya başlamıştır. 1988 yılında mobilya sektörüne giriş yaparak, 1992 yılında IDEAOFIS firmasını kurarak bir çok mobilya tasarımına imza atmıştır. 2003 yılında başlamak üzere uzun bir dönem, Tuna Ofis AR-GE ve Tasarım bölümünden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapmıştır. Tuna için tasarladığı ürünlerden Tuja, eskimeyen tasarımıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır.

Mehmet İstemi

TASARIMCININ ÇALIŞMALARI

AIR UP

 Araştırmalar, bir duruştan diğerine geçmenin sağlığımız için faydalı olduğunu gösteriyor daha fazla hareket eden insanlar daha iyi hissediyor.

Bu yeni tasarımda alışılmışın dışında bir tasarımla dengeli teknolojik bir yapıyı birleştirerek sağlıklı çalışma alanları yarattık. Net çizgileri hafif ve dengeli tasarımıyla Air-Up ofis ortamına uyum sağlar. Gün boyunca hareketin sezgisel olduğu dinamik bir çalışma ortamı yaratmak için gerekli tüm ihtiyaçları karşılar.

İncele

FLOW

Flow, yalın ve doğal tasarımı ürünü ön plana çıkarıyor. Ölçü seçenekleri ve panelli panelsiz kurgulanabilir yapısıyla her eve ve zevke uyum sağlıyor. Çekmece ve notluk gibi aksesuarlarla pratikleştirilebilir, farklı kaplama ve kumaş seçenekleri ile evinize uygun görsellik sunar.

İncele

TUJA

Yumuşak destekli sırtı ile rahat bir oturum sunan kanepe, sıkı ifadesi ve dış yumuşak eğrileri ile ürünün karakterini yansıtır.

İncele