HABERLER

Bizden Haberler

İş Alanları İçin Yeni Bir Tanım: ‘’Özgürlük’’

Tuna Ofis yarım asırdır Ofis Mobilyası Sektöründe, inovasyon, ergonomi ve fonksiyon gibi temel kriterleri esas alarak; insan ihtiyaçlarının, yaratıcılığının ve ofislerde geçirdikleri zamanların niteliğinin artması için tasarlıyor.

DETAY

Taksim’e Yeni Nefesiyle: Yapı Kredi Kültür Sanat Projesi!

İstiklal Caddesinin simgelerinden olan Yapı Kredi Kültür Sanat binası yeniden uzun süren yenilenme sürecinden sonra tekrar açıldı.

DETAY

Mimarşiv Selection 2018

3.yılında seçkin malzeme markaları ile mimarlar, tasarımcılar ve öğrenciler bir araya getiren MIMARSIV Selection 2018 zengin içeriği ile 29-30 Mart’ta Swiss Otel’de gerçekleşti.

DETAY

Çalışma Ortamlarında Sağlıklı Tasarımlar

Tuna Ofis olarak, gerek iç, gerekse de dış pazarlara kalitesi, fonksiyonelliği, tasarımı ve ergonomisi ile ön planda olan ürünler sunarken...

DETAY

Tuna ile Ofis Sohbetleri Başlıyor

Tuna Ofis ve Arkitera iş birliğinde hayata geçirilen "Tuna ile Ofis Sohbetleri"nin odağında çalışma ve yaşam alanları var.

DETAY

Tuna Ofis’te Çağdaş Sanat Rüzgarı

Tuna Ofis, Türkiye’de tasarım ve çağdaş sanatın gelişimine destek vermek amacıyla yeni bir pro-je başlattı. Artnivo.com iş birliğiyle hayata geçirilecek “Tuna Ofis’te Çağdaş Sanat” projesinin ilk sergisine, modern mimarinin tekdüzeliğine...

DETAY

Tuna Ofis, Rotterdam Van Nelle’de Showroom Açtı.

21. yüzyılın endüstriyel mimari ikonlarından biri olarak 2014'te UNESCO korumasına alı-nan Van Belle, Tuna Ofis’in Avrupa’daki yeni showroom’una ev sahipliği yapıyor.

DETAY