Tasarım

T Design Studio

Eğer bir şeyler yaratmak istiyorsanız bugünün ihtiyaçlarını, önceliklerini belirlemeli ve onları hayata geçirmelisiniz. Tasarım, bir sanayi ürününe dönüştüğünde, kendine özgü estetiği, görünümü ve işlevselliği ona değer katar. Geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimizi yaşadığımız ana aktarırken, çözüm odaklı yaklaşımımız vizyonumuzu belirler. Tasarım olgusu teknik, ergonomik ve sosyal faktörlerin bir arada olması koşulu ile doğrulanır. Bu etkenler sayesinde iyi tasarıma ulaşılır. T Design Studio olarak biz, bilimsel ve teknik verileri sonuna kadar kullanıp hayatın içinde işte tam da o anda varız diyoruz. Ofis yaşamının vazgeçilmez parçalarına güncel bir dokunuş.

T Design Studio

TASARIMCININ ÇALIŞMALARI

PHONEBOOTH

Akustiği artırmayı amaçlayan Phonebooth ile kalabalık ofislerde telefon görüşmelerinizi yapabilirsiniz.

İncele

ADA MEET 1

İncele

PHONEBOX

Phonebox, kalabalık ofislerdeki kişisel alan ihtiyacına yanıt veriyor. Tek kişilik kullanımlar için tasarlanan Phonebox kabin sistemi, kişisel telefon görüşmelerinizi ve odaklanarak çalışma ihtiyacınızı Phonebox kabin sistemi ile çözülüyor.

İncele

KALA EXECUTIVE

Zarif ayrıntıları, modern tasarımı ve ahşabın sıcak görüntüsü ve dokusunu bir yerde toplayan Kala yönetici masası farklı kurgu seçenekleri de sunuyor. Depolama çözümleri ile birçok eşyanın kolayca düzenlenmesini sağlarken, farklı masa kombinasyonları yöneticinin kendi rahatına göre alanı tasarlamasına yardımcı oluyor.

İncele

PUZZLE

Puzzle'ın, parçalı ve kurgulanabilir renk seçenekleri ile mekanlarda sıradışı bir görünüm yaratabilir, ses yalıtım özelliği ile ortamın gürültüsünü azaltabilirsiniz.

İncele

BON

Bon, kalabalık ofislerde ses kirliliğini önlemek için akustik bir çözüm sunuyor. Tavandan asma özelliği ile yer kaybını önler. Mekana canlılık katar,
rengarenk tasarımlarıyla dikkat çeker.

İncele

MEETINGBOX

Açık ve kalabalık ofislerdeki toplantı alanı yetersizliği için tasarlanan Meetingbox kabin sistemi ile hem sessiz bir ortamda toplantılarınızı yapabilir hem dinlenip bireysel çalışmalarınızı yapabilirsiniz. Kullanıcılar için akustik bir alan yaratan Meetingbox, 2-6 kişi arasında kullanım sağlar.

İncele

FLAIR

Flair, gergin file sırt yapısıyla nefes alabilen ve transparan özelliklere sahiptir.

İncele

GRANDE

Sade tasarımıyla zarif bir görünüm sağlayan Grande, rahatlığıyla da ön plana çıkıyor. Tüm mekanlara uyum sağlayan Grande, renk altrenatifleriyle tüm bekleme alanlarında ve ortak alanlarda kullanım kolaylığı sağlıyor.

İncele

FLEX

Flex, birbirinden farklı dört ayak yapısı, zengin renk seçenekleri ile toplantı ve bekleme alanları için çok fonksiyonlu bir üründür.

İncele

SUNDAY

Bekleme ve ortak alanlar için tasarlanana Sunday puf, kullanıcıya birçok farklı renk ve ölçü alternatifi sunuyor.

İncele

PLUS

Plus toplantı masaları, farklı ölçü ve renk alternatifleriyle tüm yönetici ve toplantı odalarında kullanım kolaylığı sunuyor.

İncele

OPEN-X UP

Open-x up, yükseklik ayarlı masa sistemi oturarak veya ayakta çalışma imkanı sunar. Çalışma pozisyonunu en rahat çalıştığınız seviyeye göre ayarlayarak dinamik bir oturum sağlayabilirsiniz. Tasarımı sayesinde tüm çalışma alanlarında modern bir görünüm ve dinamizm sağlıyor.

İncele

POM

Pom çalışma masası, zarif formu ile tüm ev alanları için keyifli ve şık alanlar yaratıyor. Ergonomik unsurlar göz önüne alınarak tasarlanan Pom çalışma masası yükseklik, derinlik ve genişlik ölçüleriyle rahat bir kullanım sunuyor. İki farklı ölçü sunan ürün panelsiz, kısa panelli ve yüksek panelli versiyonları, farklı kumaş ve tabla renkleriyle her eve uyum sağlıyor.

İncele

BEEHOME

Beehome çalışma masası, ofisteki verimliliği evinize taşıyor. Beehome sahip olduğu ayak yapısı, güçlü gövde biçimini desteklerken; kenarlarındaki çizgiler ürüne estetik bir detay kazandırarak, ürünü özelleştirmektedir. Ürün iki farklı ölçü seçeneğine ve farklı panel alternatiflerine sahiptir. Ayak, tabla ve kumaş renkleri ile ürün kişiselleştirilebilir.

İncele

ADA MEET 2

İncele

OPEN UP

Open-up, tasarımı ile pratik ve fonksiyonel detaylar sunuyor. Yüksekliği ayarlanabilir masa özelliği ile çalışanları hareket etmeye yönlendirerek fizyolojisini destekler ve daha sağlıklı bir çalışma ortamı yaratılmasına imkan sağlar.

İncele

HIGH EXE

Ergonomi ve işlevselliği bir arada isteyen yöneticiler için tasarlandı. Yükselen masa tablası özelliği ile hareketli çalışma ortamları sunar.

İncele

VOICEBOX

Voicebox, kumaş kaplı kapıları ile açık ofislerdeki hem akustik hem de depolama ihtiyaçları için çözümler sunar. Bu depolama sistemi ile açık ofislerde özel akustik alanlar oluşturabilirsiniz. Kumaş renk alternatifleri ile çok renkli açık alanlar yaratabilirsiniz.

 

İncele

OPEN GARAGE

OPEN GARAGE, açık ve kalabalık ofislerde depolama ve oturma alanı ihtiyaçları için pratik çözümler sunar. Bu sistem, farklı ölçü ve kumaş seçeneklerine sahiptir.

 

İncele

EASYBOX

Ofis alanlarında depolama gereksinimlerini çözmek için tasarlanan Easybox, puf olabilme özelliği ile de fonksiyonellik sunuyor.

 

İncele

BENSEN

Ürün tasarımı, doğallığı ve geleneği modernizim ile birleştiren İskandinav kültürünün etkilerini taşımaktadır. BENSEN, retro ve zamansız tasarımı ile güçlü bir hava katar.

 

İncele

INBOX

Ahşap depolama sistemleri, açık raflı veya menteşeli kayar kapaklı seçenekleri ile değişik ebatlarda esnek kullanım seçeneklerini içerir.

İncele

KAF MASA

İncele

FORM-X/OPERASYONEL

Çalışma hayatı ve ortamı hızla değişmektedir. Bu sebeple, çalışma ortamlarının hızlı, kolay ve ekonomik sistemlerle kurgulanması önem kazanıyor. Bu sistemler, kullanıcılarının verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmalıdır. Bio ve Air olmak üzere iki farklı modeli olan Form-X, ahşap ve metal ayak alternatifleri sunmaktadır.

İncele

KALA MASA

İncele

METALBOX

Dolap gövdesi metaldir. Tüm ofislerle uyumlu olan ürünü farklı kılan, arka bölümünde bulunan kısmın dekoratif ve akustik özelliklere sahip olmasıdır. Üründe, açık ofislerdeki ses yalıtımı eksikliği göz önüne alınarak; gürültü seviyelerini azaltmak, alanlarda konsantre çalışmaların verimliliğini arttırmak hedeflenmiş; bunun yanı sıra, mekanda ihtiyaç duyulan seperasyon ve ses yalıtımı işlevselliği ile birlikte estetik değerler de ön planda tutulmuştur.

İncele

BARYON/TOPLANTI

Geometrik olarak elipsten oluşan tasarımda, uygulanan masa biçimi çeşitli ölçü alternatifleri ile birlikte mekanın hacmine göre bütünlük sağlar. Elektrik donanımları, masa üzerindeki kullanıcılar için esneklik sağlamaktadır. Yüzeyin alt ve üst bölümünde gereken sistem hazır bir kit halinde sunulmakta ya da müşteri isteğine göre opsiyonel olarak, ölçü değerlerine göre üretilmektedir. Uygun projelendirme, üst düzey toplantı mekanları için doğal kaplama yüzey ve yonga levha şeklinde kullanılmasıdır. Çift tabla seçeneğinde kullanılan tasarım ve teknoloji sayesinde ürün, çift yüzey efekti ile projelere değer katar.

İncele

MEZON/TOPLANTI

Dikdörtgen formu, yuvarlak köşe yapısı, çift tabla kullanım seçenekleri ve çoklu ölçü alternatifleri ile kullanım kolaylığı ve çeşitlilik sağlar. Dinamik yapısı ürünün her sisteme uyum göstermesini; elektrifikasyon sistemi yapının entegre olmasını sağlar. Her ürün ailesi ile birlikte kullanılabildiği gibi, kendi başına gerekli etkiyi yansıtan bir çizgiyi ortaya koyar.

İncele

SAPPHIRE/YÖNETİCİ

Güçlü ama sade çizgiler, doğal ahşap dokusundan doğan tutku ve kalite duygusu, zengin fonksiyonel detaylar ve yalın tasarım… Geleceğe bakan güçlü yöneticilerin aradığı her şey Sapphire'de. Ürün, deri ve  benzeri yüksek kaliteli aksesuarlarla zenginleştirilerek, özelleştirilebilir. Üst yönetici masası, her zaman doğalı ve prestijli bir ortamda zamansızlığı ifade eder. Tamamı kaplama olan bu üründe, raflar ve iç aksamda da kaplama olarak tercih edilmiştir. Temasın olduğu her yüzey, dokunuşu ile kişiye özel hissettirmektedir.

İncele

AURA

Yumuşak hatlara sahip geometrisi ve ürünün metal ile birleşimindeki uyumu form farklılığı yaratırken, optimum seviyede fonksiyonellik ve esnek bir görünüm sunar.

İncele

DOT SEHPA

İncele

FIX

İncele

KAF

İncele

KALA

Ofis dekorasyonunda şık ve kullanışlı bir ortam yaratmanızı sağlayan Kala sehpa, fonksiyonel yapısı ile ofislerin vazgeçilmezi. Yuvarlak, kare, diktörtgen, dar, geniş birçok varyasyona sahip kala sehpa farklı malzeme seçenekleri ile mekanların görselliğini zenginleştiriyor.

İncele

NON SEHPA

İncele

PUNTA

İncele

TALIA

İncele

KOMPAKT ARŞİV SİSTEMİ

Çözüm ve ergonominin buluştuğu tasarımlar sunun Tuna Ofis, Compact arşiv dolapları ile hem güvenli, hem de dayanıklı bir depolama imkanı sunuyor. Genelde; hukuk büroları, üniversiteler, hastaneler ve holdinglerde tercih edilen arşiv sistemi, tekli-ikili-üçlü, tek yüzlü-çift yüzlü, kapaklı-kapaksız ve volanlı-volansız kayar yapıda olmak üzere aile içerisinde birçok alternatif sunmaktadır.

İncele

DUO

İncele

MIX

Çalışma ortamları için fonksiyoneldir. Ahşap veya metal yüzeylerdeki seçenekler ile her türlü işlevsellik sunarken, zengin çekmece fonksiyonları ile de tüm eşyalarınızın düzenlenmesine yardımcı olur.

İncele

QUATRO

İncele

TREE

İncele

UNO

İncele

CHANGE

Hayal gücüne sınır koyamazsın. Bu ürün, bize farklı düşünmenin farklı çözümleri üzerine bir çeşitlilik kazandırırken, mekan içinde benzersiz tasarımlar ortaya çıkarır. Mimarinin içinde sürdürülebilir bir tasarım ortaya koyar.

İncele

XSMALL

Koleksiyon, genel kullanım için tasarlanmış ve oluşturulmuştur. Restoranlar, oteller veya ofislerin bekleme alanlarının yanı sıra yaşanılan mekanlarda kullanıma uygundur.

İncele

H2O

Yaşadığın yer neresi olursa olsun, kendine ait bir özellik koymak istersin o mekana dair. Heykelimsi, akışkan bir iç form, dinamik bir dış yapı… İşte, H20 tam bu ifadenin objesidir. Uçan bir kanat gibi, mekanı boşluğun içinde kesen ayaklarla, yaratmak istediği etkiye ulaşır.

İncele

MANAZ

Tasarımın öyküsü klasik bir hikayenin bilindik duygusunu taşır. Tıpkı, 70’lerdeki siyah beyaz filmlerden geçişin hikayesi gibi… İyi bir ustanın dikişlerindeki özeni taşır. Zamana ait olmayan klasiğin büyüsüyle, geçmişten geleceğe uzanan dokunuşları mekana yansıtır.

İncele

SADE

Sohbet ederken en iyisi belki bir sade kahvedir, belki de bu koltukta bir kahve içmektir. Tasarımın en önemli özelliği dar mekanlara sade bir ürün konumlamak, kütleselliğin biçiminde küçük dokunuşlar ile farkını hissetirmektir.

İncele

SCALA

İncele

TWIST

Renkler, hayatın ve doğanın bir parçasıdır. Yaşamda çeşitlilik ve biçimler vardır. Hayatın içindeki renkler, farklılıklar bizi yansıtır. Yaşam alanınızda ne yaratmak isterseniz onu yansıtırsınız.

İncele

DNA

Bekleme alanlarında, şifresi belirlenmiş bir çözüm sağlar. Dinamik renkleriyle yapının içinde proje ile entegre hareket eder; yayların formu ile bütünlüğü yakalar.

İncele

PAK PUF

Zengin renk seçeneklerine sahip kumaş kaplı puflar, tüm alanlara kolayca uyarlanabilir.

İncele

ADA

Ada panel sistemi açık bir ofiste benzersiz ve kişisel çalışma alanları yaratıyor. Sistemin esnekliği, ofislerde birçok farklı seçenek yaratılmasına imkan sağlıyor.

İncele

CLEAR

Tüm ofis alanlarında kullanılabilecek sistem Clear Panel ile tasarımda bütünlüğü sağlarken, gün ışığını içeri alan yapısı ile de çalışmaya uygun ortamlar yaratmanıza imkan sağlar. Aynı zamanda, etkili ses izolasyonuna sahip yapısıyla da, ihtiyaç duyulan mahremiyeti de sunar. Cam üstü uygulama ile de iç mimariye uygun görünüm yakalayabilirsiniz.

İncele

TEMSPACE

Açık ofis alanlarında kullanıma uygun Temspace panel sistemi, hem ses, hem hava izolasyonu için pratik bir çözüm sunarken aynı zamanda, maksimumda personel yerleşimine uygundur. Seçenekli yapısı ile özel projelerde, özel kurgulara imkan sağlamaktadır.

İncele

LOVE

İncele

NOVAR

İncele

FORM-X/ARA YÖNETİCİ

Çalışma hayatı ve ortamı hızla değişmektedir. Bu sebeple, çalışma ortamlarının hızlı, kolay ve ekonomik sistemlerle kurgulanması önem kazanıyor. Bu sistemler, kullanıcılarının verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmalıdır. Bio ve Air olmak üzere iki farklı modeli olan Form-X, ahşap ve metal ayak alternatifleri sunmaktadır.

İncele

FORM-X/TOPLANTI

Çalışma hayatı ve ortamı hızla değişmektedir. Bu sebeple, çalışma ortamlarının hızlı, kolay ve ekonomik sistemlerle kurgulanması önem kazanıyor. Bu sistemler, kullanıcılarının verimliliğini artıracak şekilde tasarlanmalıdır. Bio ve Air olmak üzere iki farklı modeli olan Form-X, ahşap ve metal ayak alternatifleri sunmaktadır.

İncele