"Standartlar İnsana Bir Şey Kazandırmıyor, Farklılıklar Daha Fazla Cezbediyor"

"Standartlar İnsana Bir Şey Kazandırmıyor, Farklılıklar Daha Fazla Cezbediyor"

Tuna ile Ofis Sohbetleri'nin yeni konuğu Udesign Mimarlık'ın kurucusu Umut Uzuner.

15 günde bir Arkitera'nın YouTube kanalında yayınlanan "Tuna ile Ofis Sohbetleri" söyleşi serisinin yedincisine Umut Uzuner konuk oluyor. Cemal Çobanoğlu'nun moderatörlüğünü yaptığı söyleşinin diğer konuğu Tuna Ofis Pazarlama Müdürü Günce Tuna Sancar ve Tuna Ofis Satış & Pazarlama Bölüm Başkanı ve Tuna Girsberger Genel Müdürü Mehmet Arda.

Udesign Mimarlık Nasıl Kuruldu?

Cemal Çobanoğlu'nun söyleşinin başında Udesign Mimarlık'ın nasıl kurulduğunu sorması üzerine, Uzuner üniversite yıllarında mimarlık ofislerinde çalışmaya başladığını, yarışmalara katıldığı daha sonra 2002 yılında kendi ofisini kurmaya karar verdiğini söyledi.

"Hazmederek Büyüdük"

Ofisi kurduğu ilk yıllarda tek başına çalıştığını, her işi tek başına yaptığını şu anda 20 kişilik şirket olduklarını söyledi.

İyi 3D'nin Size Artıları Çok Fazla

Çobanoğlu'nun Udesign Mimarlık'ın Instagram sayfasında iyi renderler gördüğünü söylemesi üzerine, Uzuner, iyi yapılmış 3 boyutlu çizimlerin artılarının çok fazla olduğunu söyledi.

Benzer bir soruyu, Günce Tunca Sancar'a yöneltmesi ve Tuna Ofis'in sunumları daha iyi hale getirmek için neler yaptığını sorması üzerine şunları söyledi:

Sunumdan kastımız, kullanıcının ürünle buluşma yolu ve yöntemleri. Offline ve online olarak ayırabiliriz.

Online kısımda, sosyal medya kanalları, web sitemiz, offline tarafta showroomumuz, katıldığımız fuarlar, etkinlikler var. Online'dan offline'a marka dilini koruyarak, aynı dili konuşacak sunum metodunu izlemeye gayret ediyoruz.

Söyleşinin tamamını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=QKkjIuAxssE

Arkitera: http://www.arkitera.com

U Design: http://www.udesign.com.tr