Tuna Ofis Sohbetleri’ne, 6’ncı yılında yeni bir format daha eklendi: Buralarda Yenisiniz Galiba

Tuna Ofis Sohbetleri’ne, 6’ncı yılında yeni bir format daha eklendi: Buralarda Yenisiniz Galiba

 

Tuna Ofis Mobilyaları’nın 2018 yılından bugüne mimari ve mimarinin tüm bileşenlerini alanındaki uzmanlarla ele aldığı ve sektöründe bir arşiv niteliği taşıyan Tuna Ofis Sohbetleri serisine yeni bir başlık daha ekleyerek mimar adaylarına yol göstermeyi hedefliyor. “Buralarda Yenisiniz Galiba” başlığı ile önde gelen mimarları ağırlayan Tuna Ofis, öğrenci ve yeni mezun olan mimarların kariyer adımlarına dair sorularına yanıt veriyor.

 

Tuna Ofis Mobilyaları’nın, sektör, mimarlar ve öğrenciler arasında tecrübe paylaşımı ortamı kurmak, mimarinin gelişmesini desteklemek ve geleceğe değerli bir arşiv bırakmak amacıyla Arkitera ile hayata geçirdiği Tuna Ofis Sohbetleri, 6 yıldır birbirinden farklı konu ve konukları ağırlamaya devam ediyor. Bugüne kadar yayınladığı söyleşilerde mimariyi farklı açılardan masaya yatıran Tuna Ofis Sohbetleri Youtube serisi, yeni eklenen “Buralarda Yenisiniz Galiba” formatında öğrenci ve yeni mezun mimarların merak ettiği soruları uzman konuklarıyla yanıtlandırarak, kariyer adımlarında onların yanında olmayı hedefliyor.

 

“Buralarda Yenisiniz Galiba” buluşmalarının ilk konuğu Sinem Özlük

İlk bölümünde Sinem Özlük İç Mimarlık’ın kurucusu Sinem Özlük’ü ağırlayan “Buralarda Yenisiniz Galiba”, öğrenciler ve kendi ofisini kurmak isteyen mimarlar tarafından büyük ilgi gördü. Sinem Özlük, kariyer yollarındaki temel taşlarını anlatırken geleceğin mimarlarının bu yolda müşteri yönetimi, finansal ve hukuksal alanda karşılaşabileceği olasılıkları samimi şekilde paylaşarak gençlerin hayallerine ışık tuttu.

 

Tuna Ofis Sohbetleri 2018 yılından bu yana devam ediyor

Tuna Ofis Mobilyaları’nın 25’in üzerinde bölüme sahip Tuna Ofis Sohbetleri serisi, Türkiye’nin önde gelen mimarlık ofisi ve mimarları ağırlamasıyla sektör adına önemli bir arşiv niteliğinde. Mart ayında I-AM İstanbul'un kurucu ortağı Emre Kuzlu’nun konuk olduğu Tuna Ofis Sohbetleri, bugüne kadar otuzun üzerinde mimara ev sahipliği yaptı.

 

Sohbet videosuna  https://www.youtube.com/watch?v=pgim5Dt4OEk linkinden ulaşabilirsiniz.